بنر بالای سایت تستی با لینک از سمت تنظیمات در پنل مدیریتی تست دکمه

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

مصاحبه با وارن بافت (موفقیت در کسب و کار)

خلاصه فایل دانلود رایگان :
وارن بافت یک سرمایه گذار آمریکایی است که ثروتش را از طریق سرمایه گذاری در بورس به دست آورده است. در این مصاحبه او به راز روش‌های تحلیلی برای سرمایه‌گذاری در بورس اشاره می‌کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 5.2k
  • 0
مصاحبه با وارن بافت (موفقیت در کسب و کار)

وارن بافت از کجا شروع کرد؟

وارن بافت یکی از افرادی است که با وجود عدم علاقه به تحصیلات دانشگاهی به خواسته پدرش وارد دانشگاه می‌شود و تلاش می‌کند تا رضایت پدر را جلب کند. در یکی از دانشگاه‌ها به طور اتفاقی دو پروفسوری را ملاقات می‌کند که کتاب‌هایشان را قبلاً مطالعه کرده است. او پروفسور گراهام را قهرمان زندگی خود می‌داند چراکه از او یاد می‌گیرد سهام چه شرکت‌هایی را باید بخرد.

چگونه وارن بافت ثروتمند شد؟

وارن بافت در ابتدای شروع بیزینس، منشی و حسابداری استخدام نکرد و خودش همه کارهایش را به انجام رساند. او در سال 1969  با 5 میلیون دلار سرمایه شروع به خرید سهام بیشتر می‌کند. اما وارن بافت این مهارت را از کجا به دست آورده است؟ او دلیل موفقیتش را هوش یا پایبندی به اصولش می‌داند؟ پاسخ این سؤالات را با مشاهده این قسمت از برنامه هیروتایم متوجه خواهید شد.

نحوه آشنایی وارن بافت و بیل گیتس

با اینکه در ابتدا بیل گیتس تمایلی به ملاقات با او نشان نمی دهد اما ادامه این ملاقات و رابطه آغاز‌گر نتایج مثبتی می‌شود. از جمله اینکه وارن بافت تصمیم می‌گیرد ثروتش را در بنیاد خیرخواهانه ملیندا و بیل خرج کند. شرح کامل این آشنایی و تصمیم بافت برای این کار خیرخواهانه را می‌توانید در این ویدئو تماشا کنید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

نظر وارن بافت در مورد رشد اقتصادی چیست؟

وارن بافت معتقد است اقتصادهای شکوفا را می‌توان در طول زمان بهبود بخشید تا در طول سال‌های آتی مردم رفاه بیشتری را تجربه کنند. راهکار پیشنهادی او برای این منظور چیست؟

تأسیس یکی از بزرگترین شرکت‌های موفق جهان

آیا وارن بافت از همان ابتدا می‌دانست که زمانی بزرگترین شرکت جهان را خواهد داشت؟ مطمئناً برکشایر هاتاوی اکنون یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان است. او می‌گوید نگاه من به برکشایر هاتاوی درست مثل نگاه نقاش به تابلوی نقاشی‌اش است اما با یک تفاوت بزرگ که بوم نقاشی من هیچ محدودیتی ندارد. در این مصاحبه ویدئویی با نگرش وارن بافت و راهکارهای قابل توجه او برای موفقیت بیشتر، آشنا خواهید شد. 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط