بنر بالای سایت تستی با لینک از سمت تنظیمات در پنل مدیریتی تست دکمه

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

چگونه همیشه ارزان خرید کنیم؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
سبک زندگی و شیوه نگرش هر فرد، تعیین کننده مسیر موفقیت او در زندگی و کسب وکار است. یکی از موضوعات مهم نگرش ما به خرید، نحوه هزینه کردن و مذاکره برای معاملات بهتر است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 4.9k
  • 0
چگونه همیشه ارزان خرید کنیم؟

درود به تو دوست خوبم
امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.

نگرشی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار

شاید در نظر اکثر افراد، کسب و کار و زندگی دو مقوله کاملاً مجزا و جدا از هم باشند. اما گاهی، مواردی آنقدر دو سویه هستند که موفقیت در یکی، موجب موفقیت دیگری می‌شود و بالعکس. نگرش شما نسبت به خرید و مذاکره برای معاملات، یکی از همین موارد است. شاید تعجب برانگیز باشد و تصور کنید این موضوع تنها برای صاحبان کسب وکار مفید است اما در این ویدئو به شما نشان داده می‌شود چطور این مهارت و این سبک نگرش حتی برای خرید کوچکترین احتیاجات روزانه نیز مؤثر واقع خواهد شد.

چطور در زندگی روزانه معاملات بهتری داشته باشیم؟

شاید برای شما هم چندین بار پیش آمده، کالایی را خریده‌اید و بلافاصله متوجه شده‌اید شخص دیگری همان کالا را با همان کیفیت اما با قیمتی کمتر و مناسب تر خریداری کرده است، استراتژی و سبک آنها چگونه بوده است؟ با تماشای این ویدئوی رایگان متوجه خواهید شد چگونه کالای مورد نظر خود را چند درصد ارزانتر بخرید و لذت بیشتری را تجربه کنید. چراکه تخفیف بیشتر برابر با پس انداز بیشتر و کار کمتر خواهد بود.

 

آموزش فروش در آمازون

 

بهترین فرمول خرید در زندگی و کسب و کار

این ویدئو، تمرینی است برای نابغه‌های میلیونر. با یادگیری این فرمول خرید، نه تنها می‌توان درمورد خرید کوچکترین نیازهای روزانه، خریدهایی با ارزش‌های بالاتر را به دست آورد بلکه می‌توان در بیزینس‌های بزرگی همانند آمازون، به واسطه مذاکره اصولی با کارخانه و به کارگیری استراتژی‌های مرتبط، محصولات را با قیمت بهتر از کارخانه‌های چینی خرید و متعاقباً محصولات بیشتری را در سایت آمازون قرار داد. مطمئناً این تفاوت قیمت حاشیه سود خوبی را برای فروشنده آمازون ایجاد خواهد کرد. از این رو، دیدن این ویدئوی رایگان به شما پیشنهاد می‌شود تا لذت موفقیت در کسب و کار و زندگی را تجربه کنید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh